Hostinger Easy Onboarding 1.0.0 - en to uk translation catalogue (460 entries)

en:  Learn how to connect your domain to Hostinger by watching this tutorial on YouTube for a step-by-step guide:
uk:  Дізнайтеся, як підключити свій домен до Hostinger, переглянувши цю покрокову інструкцію на YouTube:

en:  Please refresh the page and try again.
uk:  Будь ласка, оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: %s is already active
uk: %s вже активний

en: %s missing or empty
uk: %s відсутні або пусті

en: (Credit/Debit card)
uk: (Кредитна/дебетова картка)

en: <strong>Almost there!</strong> Just a few more steps to get your site ready for online success.
uk: <strong>Майже готово!</strong> Залишилося виконати ще кілька кроків, щоб підготувати ваш сайт до публікації.

en: <strong>Use built-in payment methods</strong> - no extra plugins needed.
uk: <strong>Використовуйте вбудовані способи оплати</strong> – додаткові плагіни не потрібно.

en: <strong>Use built-in shipping methods</strong> - no extra plugins needed.
uk: <strong>Використовуйте вбудовані методи доставки</strong> – додаткові плагіни не потрібно.

en: A minimum order amount
uk: Мінімальна сума замовлення

en: A minimum order amount AND coupon
uk: Мінімальна сума замовлення та купон

en: A minimum order amount OR coupon
uk: Мінімальна сума замовлення АБО купон

en: A theme controls your WordPress site’s appearance and layout, including colors and fonts. You’ll need to build and customize the pages yourself.
uk: Тема керує зовнішнім виглядом і макетом вашого сайту на WordPress, включаючи кольори і шрифти. Cтворювати та налаштовувати сторінки вам потрібно буде самостійно.

en: A valid free shipping coupon
uk: Дійсний купон на безкоштовну доставку

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
uk: Приймайте платежі за допомогою кредитної картки. Керуйте транзакціями в WordPress.

en: Access site identity and edit title
uk: Перейдіть до айдентики сайту та відредагуйте заголовок

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
uk: Не вдалося виконати дію. Спробуйте ще раз або зверніться до служби підтримки.

en: Actions
uk: Дії

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate plugin
uk: Активувати плагін

en: Active
uk: Активний

en: Add
uk: Додати

en: Add a domain
uk: Додати домен

en: Add a new page
uk: Додайте нову сторінку

en: Add a title
uk: Додайте заголовок

en: Add and manage WooCommerce products
uk: Додавання та керування продуктами WooCommerce

en: Add content
uk: Додайте контент

en: Add domain
uk: Додати домен

en: Add plugin
uk: Додати плагін

en: Add plugins to your site
uk: Додайте плагіни на свій сайт

en: Add product
uk: Додати товар

en: Add shipping method
uk: Додати спосіб доставки

en: Add store details
uk: Додати інформацію про магазин

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
uk: Додайте заголовок сторінки, наприклад "Про нас". Натисніть "Додати заголовок", щоб відкрити текстове поле та ввести заголовок. Він має відображати вміст сторінки.

en: Add your first product
uk: Додайте перший продукт

en: Add your first product or service
uk: Додайте свій перший продукт або послугу

en: Added
uk: Додано

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">AI Logo Maker.</a>
uk: Логотип – це чудовий спосіб персоналізувати сайт або додати інформацію про бренд. Ви можете використати наявний логотип або створити новий за допомогою <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">конструктора лого ШІ.</a>

en: Adds Correios shipping methods to your WooCommerce store.
uk: Додає способи доставки Correios до вашого магазину WooCommerce.

en: Adiciona PagSeguro como meio de pagamento (com desconto nas taxas oficiais).
uk: Додає PagSeguro як спосіб оплати (зі знижкою на офіційні тарифи).

en: Affiliate marketing
uk: Партнерський маркетинг

en: All
uk: Усе

en: Allow customers to pick up orders themselves.
uk: Дозвольте клієнтам забирати замовлення самостійно.

en: Amazon Pay is embedded directly into your existing web site, and all the buyer interactions with Amazon Pay and Login with Amazon take place in embedded widgets so that the buyer never leaves your site.
uk: Amazon Pay вбудовується безпосередньо у ваш наявний сайт, і вся взаємодія покупця з Amazon Pay та входом в Amazon відбувається у вбудованих віджетах, тому покупець ніколи не залишає ваш сайт.

en: An error occurred while deleting the page.
uk: Під час видалення сторінки сталася помилка.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
uk: Виникла непередбачувана помилка. Спробуйте ще раз або зверніться до служби підтримки.

en: An unexpected error occurred. Please try again.
uk: Виникла непередбачувана помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Anteraja Plugin is a WordPress plugin for WooCommerce for integrate Anteraja
uk: Anteraja Plugin – це плагін WordPress для WooCommerce для інтеграції Anteraja

en: Apply minimum order rule before discount
uk: Застосувати правило мінімального замовлення для отримання знижки

en: Are you sure you want to delete this page?
uk: Ви дійсно хочете видалити цю сторінку?

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Attention:
uk: Увага:

en: Automated reports, monitoring tools, site presets, and 1-click ownership transfers – manage all of your projects quickly and easily.
uk: Автоматичні звіти, інструменти моніторингу, пресети сайтів і передача права власності за 1 клік - легко керуйте всіма проєктами.

en: Back
uk: Назад

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
uk: Перед публікацією ви можете переглянути створену сторінку, натиснувши кнопку "Попередній перегляд". Якщо ви задоволені результатом, натисніть "Опублікувати".

en: Being reviewed
uk: На розгляді

en: Blog
uk: Блог

en: Browse our vast library of handpicked pre built websites and themes.
uk: Перегляньте нашу величезну бібліотеку відібраних готових веб-сайтів і тем.

en: Build a custom-designed site in minutes with professional templates. You’ll be ready to go live in a few clicks.
uk: Створіть сайт за лічені хвилини за допомогою професійних шаблонів. Ви будете готові до запуску за кілька кліків.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Choose from 140+ templates or use AI.
uk: Створіть професійний сайт з індивідуальним дизайном за лічені хвилини. Оберіть з понад 140 шаблонів або використайте ШІ.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Just a few clicks and AI handles the rest.
uk: Створіть професійний сайт з унікальним дизайном за лічені хвилини. Штучний інтелект впорається із будь-яким завданням.

en: Build a website from scratch, with the help of pre-built websites or themes.
uk: Створіть сайт з нуля за допомогою готових сайтів або тем.

en: Business
uk: Бізнес

en: Buy domain
uk: Купити домен

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cash on delivery
uk: Післяплата

en: Charge a fixed rate for shipping regardless of the order.
uk: Стягуйте фіксовану плату за доставку незалежно від обсягу замовлення.

en: Check guide
uk: Переглянути посібник

en: Choice parameter missing or empty
uk: Параметр вибору відсутній або пустий

en: Choice parameter missing or invalid
uk: Параметр вибору відсутній або недійсний

en: Choose a pre-built website
uk: Виберіть готовий сайт

en: Choose a template
uk: Виберіть шаблон

en: Choose a theme
uk: Виберіть тему

en: Choose another template
uk: Виберіть інший шаблон

en: Choose how you’d like to build your website
uk: Виберіть, як ви хочете створити свій сайт

en: Choose template
uk: Вибрати шаблон

en: Choose the ways you'd like to ship orders to customers. You can always add others later.
uk: Виберіть способи, якими ви хочете відправляти замовлення клієнтам. Ви можете додати інші варіанти пізніше.

en: Close
uk: Закрити

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns with Hostinger Reach – all powered by AI.
uk: Зберіть електронні адреси з форм на вашому сайті та запустіть розсилки за допомогою ШІ.

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns, powered by AI. Start free.
uk: Зберіть електронні адреси з форм на вашому сайті та запустіть розсилки за допомогою ШІ. Почніть безплатно.

en: Complete
uk: Завершено

en: Completed steps
uk: Виконані кроки

en: Completed!
uk: Готово!

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure the payment options and accept payments with cards, ticket and money of Mercado Pago account.
uk: Налаштуйте варіанти оплати та приймайте платежі за допомогою карток, чеків і готівки з рахунку Mercado Pago.

en: Congrats, you have connected WooPayments!
uk: Вітаємо, ви підключили WooPayments!

en: Congrats, you're ready to show off your site!
uk: Вітаємо, ви готові опублікувати свій сайт!

en: Congrats, you’re ready to show off your site!
uk: Вітаємо, ви можете опублікувати свій сайт!

en: Connect
uk: Підключити

en: Connect Amazon to site
uk: Підключити Amazon до сайту

en: Connect domain
uk: Підключити домен

en: Connect domain now
uk: Підключити домен зараз

en: Connect your <strong>Amazon Associate</strong> account to fetch API details.
uk: Підключіть свій обліковий запис <strong>Amazon Associate</strong>, щоб отримати дані API.

en: Connect your Amazon account to the site
uk: Підключіть ваш акаунт Amazon до сайту

en: Connect your domain
uk: Підключіть ваш домен

en: Connect your domain first
uk: Спочатку підключіть ваш домен

en: Connect your domain to Hostinger
uk: Підключіть свій домен до Hostinger

en: Connected a domain
uk: Підключення домену

en: Connected your Amazon account
uk: Підключення акаунта Amazon

en: Connecting
uk: Підключення

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
uk: Ви можете використовувати різні типи контенту, наприклад, текст, зображення, відео, таблиці тощо. Натисніть на знак плюс і виберіть будь-який контент, який ви хочете додати на сторінку.

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue setup
uk: Продовжити налаштування

en: Create Chronopost & Mondial relay shipping labels and send them easily.
uk: Створюйте транспортні етикетки для реле Chronopost & Mondial і легко надсилайте їх.

en: Create a logo
uk: Створіть логотип

en: Create a new Page
uk: Створити нову сторінку

en: Create a new page
uk: Створіть нову сторінку

en: Create a site with AI
uk: Створіть сайт за допомогою ШІ

en: Create a website with AI
uk: Створіть сайт за допомогою ШІ

en: Create additional shipment methods in WooCommerce and enable pricing based on cart weight or total.
uk: Створіть додаткові способи доставки у WooCommerce та увімкніть ціноутворення на основі ваги кошика або загальної суми.

en: Create and edit pages or posts
uk: Створення та редагування сторінок і дописів

en: Create new site
uk: Створити новий сайт

en: Create site
uk: Створити сайт

en: Create site with AI
uk: Створити сайт з ШІ

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Current zone
uk: Поточна зона

en: Customize the way your site looks and start welcoming visitors.
uk: Налаштуйте зовнішній вигляд вашого сайту та залучіть відвідувачів.

en: DOKU plugin offers a seamless, secure payment solution allowing your customers to choose from various payment methods and complete transactions directly on your WooCommerce store.
uk: Плагін DOKU пропонує безперебійне та безпечне рішення для оплати, яке дозволяє клієнтам вибрати спосіб оплати та здійснити транзакцію безпосередньо у вашому магазині WooCommerce.

en: Database limit almost reached
uk: Ліміт бази даних майже досягнуто

en: Database limit reached
uk: Ліміт бази даних досягнуто

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: Describe your idea and watch AI build your site with custom content
uk: Опишіть свою ідею і спостерігайте, як штучний інтелект створить ваш сайт, наповнивши його власним контентом

en: Deselect all
uk: Зняти всі позначки

en: Digital products
uk: Цифрові товари

en: Direct bank transfer
uk: Безготівковий переказ

en: Discover add-ons
uk: Ознайомтеся з доповненнями

en: Disk usage limit almost reached
uk: Ліміт використання диска майже досягнуто

en: Disk usage limit reached
uk: Ліміт використання диска досягнуто

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Do not install plugins
uk: Не встановлювати плагіни

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
uk: Чи є у вас коментарі/пропозиції щодо покращення наших інструментів ШІ?

en: Do you have any comments/suggestions to improve our WooCommerce onboarding?
uk: Чи є у вас коментарі/пропозиції щодо покращення нашого онбордингу для WooCommerce?

en: Domain
uk: Домен

en: Domain needs setup
uk: Домен потребує налаштування

en: Domain propagation can take up to 24 hours. Your domain will propagate automatically, and you don't need to take any action during this time.
uk: Поширення домену може зайняти до 24 годин. Ваш домен буде розповсюджено автоматично, і вам не потрібно виконувати жодних дій протягом цього часу.

en: Duitku Payment Gateway integrates with your WooCommerce store and lets you accept those payments through our payment gateway.
uk: Платіжний сервіс Duitku інтегрується з вашим магазином WooCommerce і дозволяє приймати такі платежі через наш платіжний сервіс.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Home Page
uk: Редагуйте головну сторінку

en: Edit Page
uk: Редагувати сторінку

en: Edit Pages
uk: Редагування сторінок

en: Edit an image
uk: Відредагуйте зображення

en: Edit description
uk: Відредагуйте опис

en: Edit post
uk: Відредагуйте пост

en: Edit post description
uk: Відредагуйте опис публікації

en: Edit site
uk: Редагувати сайт

en: Edit site title
uk: Відредагуйте назву сайту

en: Efficient site management with WordPress add-ons
uk: Ефективне управління сайтом за допомогою плагінів WordPress

en: Enter your store details so we can help you set up your online store faster.
uk: Введіть дані вашого магазину, щоб ми могли допомогти вам швидше налаштувати інтернет-магазин.

en: Epeken All Kurir Plugin is a WordPress plugin for woocommerce to enable shipping methods featuring many shipping companies in Indonesia for Indonesia e-commerce.
uk: Epeken All Kurir Plugin – це плагін WordPress для woocommerce, який дозволяє використовувати різні способи доставки від багатьох транспортних компаній в Індонезії для електронної комерції в Індонезії.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Every website needs a domain that makes it easy to access and remember. Get yours in just a few clicks.
uk: Кожному сайту потрібен домен. Отримайте домен всього за кілька кліків.

en: Expand your audience with the help of Omnisend. Create email campaigns that drive sales.
uk: Розширте свою аудиторію за допомогою Omnisend. Створіть email-кампанії, які допоможуть збільшити продажі.

en: Expired
uk: Термін дії закінчився

en: Expires on
uk: Термін дії закінчується

en: Extends WooCommerce with a RedSys gateway.
uk: Розширює можливості WooCommerce за допомогою шлюзу RedSys.

en: Failed to download theme.
uk: Не вдалося завантажити тему.

en: Failed to install theme.
uk: Не вдалося встановити тему.

en: Failed!
uk: Не вийшло!

en: Finalizing...
uk: Закінчуємо...

en: Find the Media page
uk: Знайдіть сторінку «Медіа»

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
uk: Знайдіть відповіді на запитання в нашій базі знань

en: Finish
uk: Завершити

en: Finish Setup
uk: Завершити налаштування

en: Finish registration
uk: Завершити реєстрацію

en: Flat rate
uk: Фіксований тариф

en: Follow these steps to complete your setup
uk: Щоб завершити налаштування, виконайте ці кроки

en: Free shipping
uk: Безкоштовна доставка

en: Free shipping is a great way to increase conversions.
uk: Безкоштовна доставка - чудовий спосіб підвищити конверсію.

en: Free shipping requires
uk: Для безкоштовної доставки потрібно

en: Full Screen Onboarding
uk: Повноекранний онбординг

en: Generate content
uk: Згенерувати контент

en: Generate content with AI
uk: Створити контент за допомогою ШІ

en: Get Discount
uk: Отримати знижку

en: Get a domain
uk: Отримати домен

en: Get deal
uk: Скористатися пропозицією

en: Get found on Google
uk: Знайти в Google

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly – try <strong>AI Content Creator</strong>.
uk: Миттєво отримайте зображення, текст і ключові слова для SEO – спробуйте <strong>генератор контенту ШІ</strong>.

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly.
uk: Швидко отримайте зображення, текст і ключові слова для SEO.

en: Get in touch with our live specialists
uk: Зв'яжіться з нашими фахівцями в режимі реального часу

en: Get ready to accept customer payments. Let them pay for your products and services with ease.
uk: Подбайте, аби клієнти могли легко оплачувати ваші товари та послуги.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up payments and shipping.
uk: Підготуйтеся до онлайн-продажів. Додайте перший товар, налаштуйте оплату та доставку.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up shipping and payments.
uk: Підготуйтеся до онлайн-продажів. Додайте свій перший товар, налаштуйте доставку та оплату.

en: Get started
uk: Почати

en: Get started!
uk: Почати!

en: Getting your features ready
uk: Підготовка ваших функцій

en: Go to Posts
uk: Перейдіть до публікації

en: Go to WordPress
uk: Перейти до WordPress

en: Go to the Customize page
uk: Перейдіть на сторінку налаштування

en: Google Site Kit is an essential plugin that makes sure that potential visitors can find your site on Google.
uk: Google Site Kit – це важливий плагін, який гарантує, що потенційні відвідувачі зможуть знайти ваш сайт в Google.

en: Got it!
uk: Зрозуміло!

en: Help Center
uk: Центр допомоги

en: Hey,
uk: Привіт,

en: Hide completed
uk: Приховати завершене

en: Hide list
uk: Приховати список

en: Hosted services for WooCommerce: automated tax calculation, shipping label printing, and smoother payment setup.
uk: Послуги хостингу для WooCommerce: автоматизований розрахунок податків, друк транспортних етикеток і просте налаштування платежів.

en: Hosting
uk: Хостинг

en: Hosting plan
uk: Тариф хостингу

en: Hostinger AI theme is not currently active.
uk: Тема Hostinger AI зараз не активна.

en: Hostinger Easy Onboarding WordPress plugin.
uk: Плагін Hostinger Easy Onboarding WordPress

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
uk: Наведіть курсор на потрібну публікацію, щоб побачити меню параметрів. Натисніть кнопку "Редагувати", щоб відкрити редактор публікацій.

en: How could we make it easier to create a new WordPress website?
uk: Як ми можемо полегшити процес створення нового сайту на WordPress?

en: How to Back Up a WordPress Site
uk: Як створити резервну копію сайту WordPress

en: How to Build an EFFECTIVE Landing Page with WordPress (2024)
uk: Як створити ефективну цільову сторінку за допомогою WordPress (2024)?

en: How to Create Your Coming Soon Page in WordPress (2024)
uk: Як створити сторінку "Coming Soon" у WordPress (2024)?

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
uk: Як створити сторінку "Контакти" в WordPress

en: How to Create a WordPress Website in 10 Minutes Using Hostinger
uk: Як створити сайт WordPress за 10 хвилин за допомогою Hostinger?

en: How to Import Images Into WordPress Website
uk: Як імпортувати зображення на сайт WordPress

en: How to Make a Website (2024): Simple, Quick, & Easy Tutorial
uk: Як створити сайт (2024): просте керівництво

en: How to Point Domain Name to Web Hosting
uk: Як направити доменне ім'я на хостинг?

en: How to Set Up WordPress SMTP
uk: Як налаштувати SMTP у WordPress

en: How would you rate your experience building a website based on a pre-built template? (Score 1-10)
uk: Як би ви оцінили свій досвід створення сайту на основі готового шаблону? (За шкалою від 1 до 10)

en: How would you rate your experience setting up a WooCommerce site on our hosting?
uk: Як би ви оцінили свій досвід створення сайту WooCommerce на нашому хостингу?

en: How would you rate your experience using our AI content generation tools in onboarding? (Scale 1-10)
uk: Як ви оцінюєте свій досвід використання наших інструментів для створення контенту за допомогою ШІ в онбордингу? (За шкалою від 1 до 10)

en: I Bought a Domain, Now What?
uk: Я купив домен, що далі?

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
uk: Якщо ви бажаєте відредагувати зображення, натисніть на вибране зображення та натисніть кнопку "Редагувати зображення". Тепер ви можете обрізати, обертати, перевертати або масштабувати вибране зображення.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
uk: На лівій бічній панелі натисніть «Вигляд», щоб розгорнути меню. У розділі «Вигляд» натисніть «Налаштувати». Відкриється сторінка Налаштувати.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
uk: У лівій бічній панелі натисніть "Айдентика сайту" та відредагуйте назву сайту.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
uk: У лівій бічній панелі виберіть "Айдентика сайту" та натисніть кнопку "Вибрати піктограму сайту". Тут ви можете завантажити логотип бренду.

en: In the left sidebar, find the Media button. Click on the Library button to see all the images you have uploaded to your website.
uk: У лівій бічній панелі знайдіть кнопку "Медіа". Натисніть кнопку "Бібліотека", щоб переглянути всі зображення, які ви завантажили на свій сайт.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a "block" of content.
uk: У лівій бічній панелі знайдіть меню "Сторінки" та натисніть кнопку "Додати нову". Ви побачите редактор сторінки WordPress. Кожен абзац, зображення або відео в редакторі WordPress представлено як блок вмісту.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
uk: У лівій бічній панелі знайдіть кнопку "Публікації". Натисніть кнопку "Усі публікації" та виберіть публікацію, опис якої потрібно змінити.

en: Increase your sites visibility by enabling its discoverability in the Google search engine.
uk: Покращте видимість вашого сайту, зробивши його доступним для пошуку в Google.

en: Inodes limit almost reached
uk: Ліміт інодів майже досягнуто

en: Inodes limit reached
uk: Ліміт інодів досягнуто

en: Install Kodee
uk: Встановіть Kodee

en: Install me, so I can help you:
uk: Встановіть мене, щоб я міг вам допомогти:

en: Install plugin
uk: Встановити плагін

en: Installation failed
uk: Встановлення не вдалося

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installing plugins...
uk: Встановлення плагінів...

en: Installing template...
uk: Встановлення шаблону...

en: Installing theme...
uk: Встановлення теми...

en: Invite a Friend, Earn Up to $100
uk: Запросіть друга та отримайте до 100 $

en: Is shipping cost taxable?
uk: Чи оподатковується вартість доставки?

en: It enables a WooCommerce site to accept payments through UPI apps like BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe or any Banking UPI app. Avoid payment gateway charges.
uk: Це дозволяє приймати платежі на сайті WooCommerce через додатки UPI, такі як BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe або будь-який банківський додаток UPI. Уникайте комісій за платіжний шлюз.

en: I’m Kodee – your AI WordPress assistant
uk: Я Kodee - ваш помічник зі штучним інтелектом WordPress

en: Just a few more steps to launch your online store
uk: Ще кілька кроків до запуску вашого інтернет-магазину

en: Keep current site
uk: Зберегти поточну версію сайту

en: Knowledge Base
uk: База знань

en: Laptop
uk: Ноутбук

en: Learn WordPress
uk: Вивчайте WordPress

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Let AI build a website that fit your business needs.
uk: Дозвольте ШІ створити веб-сайт, який відповідає потребам вашого бізнесу.

en: Let AI explore, understand, and interact with your site. All content updates are auto-tracked so AI tools stay in sync with your site’s latest version.
uk: Дозвольте ШІ розуміти ваш сайт та взаємодіяти з ним. Всі оновлення вмісту автоматично відстежуються, тому інструменти ШІ завжди синхронізуються з останньою версією вашого сайту.

en: Link your Amazon Associates account to your website, start promoting products, and earn rewards. No API key required.
uk: Прив'яжіть акаунт Amazon Associates до вашого сайту, просувайте товари та отримайте винагороди. Ключ API не потрібен.

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
uk: Кеш LiteSpeed: як отримати 100% оптимізацію WordPress

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Loading…
uk: Завантаження...

en: Local pickup
uk: Місцевий самовивіз

en: Make sure that your website shows up when visitors are looking for your business on Google.
uk: Переконайтеся, що ваш сайт відображається, коли відвідувачі шукають ваш бренд в Google.

en: Make your site discoverable by AI
uk: Зробіть ваш сайт доступним для ШІ

en: Manage
uk: Керувати

en: Manage shipping
uk: Керувати доставкою

en: Manage users and permissions
uk: Керування користувачами та дозволами

en: Market your business
uk: Просувайте свій бізнес

en: Midtrans-WooCommerce is official plugin from Midtrans. Midtrans is an online payment gateway.
uk: Midtrans-WooCommerce – офіційний плагін від Midtrans. Midtrans – це сервіс для онлайн-оплати.

en: Minimum spend for free shipping
uk: Мінімальна вартість покупки для безкоштовної доставки

en: More info
uk: Більше інформації

en: Most popular
uk: Найпопулярніші

en: Nameserver
uk: Сервер імен

en: Next
uk: Далі

en: No PHP files found in plugin directory
uk: У каталозі плагіна не знайдено PHP-файлів

en: No default theme available to switch to.
uk: Немає теми за замовчуванням, до якої можна переключитися.

en: No pages found.
uk: Сторінок не знайдено.

en: No plugin image
uk: Немає зображення плагіна

en: No plugins found
uk: Не знайдено жодного плагіна

en: No requirement
uk: Не вимагається

en: Not connected
uk: Не підключено

en: Not interested
uk: Не цікаво

en: Not needed
uk: Не потрібно

en: Not now
uk: Не зараз

en: Not purchased
uk: Не куплено

en: Not registered
uk: Не зареєстровано

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Now <strong>finish setting up</strong> the plugins you've installed.
uk: Тепер <strong>завершіть налаштування</strong> плагінів, які ви встановили.

en: Onboarding
uk: Онбординг

en: Onboarding Wordpress being built
uk: Налаштування WordPress триває

en: Online store
uk: Інтернет-магазин

en: Online store setup
uk: Налаштування інтернет-магазину

en: Opt-in to receive tips, discounts, and recommendations from the WooCommerce team directly in your inbox.
uk: Підпишіться, щоб отримувати знижки та рекомендацій від команди WooCommerce безпосередньо на вашу поштову скриньку.

en: Or use payment plugins
uk: Або використовуйте платіжні плагіни

en: Or use shipping plugins
uk: Або використовуйте плагіни для доставки

en: Other
uk: Інше

en: Page title:
uk: Заголовок сторінки:

en: PayPal's latest complete payments processing solution. Accept PayPal, Pay Later, credit/debit cards, alternative digital wallets local payment types and bank accounts.
uk: Найновіше рішення для обробки платежів від PayPal. Приймайте PayPal, Pay Later, кредитні/дебетові картки, альтернативні цифрові гаманці, місцеві типи платежів та банківські рахунки.

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Payment plugins
uk: Плагіни для оплати

en: Payment settings
uk: Налаштування оплати

en: Pending email verification
uk: Очікує на підтвердження через пошту

en: Pending phone verification
uk: Очікує на підтвердження через телефон

en: Pickup cost
uk: Вартість самовивозу

en: Play on YouTube
uk: Відтворити на YouTube

en: Plugin activation failed
uk: Не вдалося активувати плагін

en: Plugin directory not found
uk: Каталог плагінів не знайдено

en: Plugin has been succesfully installed and activated
uk: Плагін успішно встановлено та активовано

en: Plugin installation failed
uk: Не вдалося встановити плагін

en: Plugin main file not found
uk: Головний файл плагіна не знайдено

en: Plugin sucessfully activated
uk: Плагін успішно активовано

en: Plugin sucessfully installed
uk: Плагін успішно встановлено

en: Plugins are apps that can be installed on your WordPress website. Each plugin lets you add a new feature, such as forms, SEO tools, or social media buttons. All of these plugins are free.
uk: Плагіни - це програми, які можна встановити на ваш сайт WordPress. Кожен плагін дозволяє додати нову функцію, наприклад, форми, інструменти SEO або кнопки соціальних мереж. Всі ці плагіни безплатні.

en: Pre-built websites and themes
uk: Готові сайти та теми

en: Premium template
uk: Преміум-шаблон

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview site
uk: Попередній перегляд сайту

en: Preview website
uk: Попередній перегляд сайту

en: Promote products on your site
uk: Просувайте товари на вашому сайті

en: Publish the page
uk: Опублікувати сторінку

en: Recommended for you
uk: Рекомендовано для вас

en: Recommended plugins
uk: Рекомендовані плагіни

en: Registered at another provider
uk: Зареєстрований в іншого провайдера

en: Registering
uk: Реєстрація

en: Registration didn't work
uk: Не вдалося виконати реєстрацію

en: Remind me later
uk: Нагадай мені пізніше

en: Renew
uk: Оновити

en: Restore
uk: Відновити

en: Run an Amazon Affiliate site
uk: Запустіть партнерський сайт Amazon

en: Run email marketing campaigns
uk: Запустіть email-маркетингові кампанії

en: Save
uk: Зберегти

en: Saving
uk: Збереження

en: Search for a plugin
uk: Пошук плагіна

en: Search pages
uk: Сторінки пошуку

en: Securely accept payments, synchronize sales, and seamlessly manage inventory and product data between WooCommerce and Square POS.
uk: Безпечне приймання платежів, синхронізація продажів і зручне управління асортиментом і даними про товари між WooCommerce і Square POS.

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select one for best experience
uk: Виберіть один для найкращого досвіду

en: Selected plugins conflict with each other
uk: Вибрані плагіни конфліктують між собою

en: Sell products, services and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
uk: Продавайте товари та послуги. Налаштуйте кожну позицію під потреби вашого бізнесу.

en: Sell products, services, and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
uk: Продавайте товари та послуги. Налаштуйте кожен елемент під потреби вашого бізнесу.

en: Set up Google Site Kit
uk: Налаштувати Google Site Kit

en: Set up Site Kit
uk: Налаштувати Site Kit

en: Set up a payment method
uk: Налаштуйте спосіб оплати

en: Set up an online store
uk: Налаштувати інтернет-магазин

en: Set up payment method
uk: Налаштувати спосіб оплати

en: Set up payments
uk: Налаштувати платежі

en: Set up shipping
uk: Налаштувати доставку

en: Set up shipping method
uk: Налаштуйте спосіб доставки

en: Set up your online store
uk: Налаштуйте ваш інтернет-магазин

en: Set up your site
uk: Налаштуйте ваш сайт

en: Setting up...
uk: Налаштування...

en: Setup <strong>WooCommerce</strong>, add products or services, and start selling today.
uk: Встановіть <strong>WooCommerce</strong>, додайте товари або послуги та почніть продавати вже сьогодні.

en: Setup Google Site Kit
uk: Встановити Google Site Kit

en: Setup my online store
uk: Налаштувати свій інтернет-магазин

en: Setup website
uk: Налаштування сайту

en: Share your referral link with friends and family and <strong>receive 20% commission</strong> for every successful referral.
uk: Поділіться своїм реферальним посиланням з друзями і родичами та <strong>отримайте 20% комісії</strong> за кожного успішного реферала.

en: Ship products with ease
uk: Легко відправляйте товари

en: Shipping cost
uk: Вартість доставки

en: Shipping method saved successfully!
uk: Спосіб доставки успішно збережено!

en: Shipping methods
uk: Способи доставки

en: Shipping option
uk: Варіант доставки

en: Shipping plugins
uk: Плагіни для доставки

en: Shipping settings
uk: Налаштування доставки

en: Shop locale is empty, please setup store first
uk: Локація магазину пуста, будь ласка, спочатку налаштуйте магазин

en: Show list
uk: Показати список

en: Simpaisa is providing Easy To Integrate Jazzcash & Easypaisa Digital Payment Services.
uk: Simpaisa надає прості в інтеграції сервіси цифрових платежів Jazzcash та Easypaisa.

en: Skip
uk: Пропустити

en: Smartphone
uk: Смартфон

en: Something went wrong
uk: Щось пішло не так

en: Sorry, there are activation errors.
uk: Вибачте, виникла помилка активації.

en: Sorry, there are validation errors.
uk: Вибачте, виникли помилки при перевірці.

en: Start creating your site
uk: Почніть створювати сайт

en: Start earning
uk: Почати

en: Start from a theme (advanced users)
uk: Почніть з теми (досвідчені користувачі)

en: Start promoting
uk: Почати просування

en: Start promoting affiliate products and earn rewards. It’s quick and easy to get started.
uk: Почніть просувати партнерські товари та отримайте винагороду. Це дуже просто.

en: Step category and/or step does not exist.
uk: Категорія кроку та/або крок не існує.

en: Store location locale not found
uk: Розташування магазину не знайдено

en: Summarize your store or site performance
uk: Підсумуйте ефективність вашого магазину чи сайту

en: Suspended
uk: Призупинено

en: Tablet
uk: Планшет

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
uk: Приймайте оплату кредитними картками у вашому магазині за допомогою Stripe.

en: Take me there
uk: Перейти

en: Take payments in cash upon delivery.
uk: Приймайте оплату готівкою при доставці.

en: Take payments via bank transfer.
uk: Приймайте платежі за безготівковим розрахунком.

en: Tell us a bit about your business
uk: Розкажіть нам трохи про ваш бізнес

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: The Hostinger Easy Onboarding plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
uk: Для плагіна Hostinger Easy Onboarding потрібна мінімальної версії PHP – <b>%s</b>.

en: The USPS Simple plugin calculates rates for domestic shipping dynamically using USPS API during checkout.
uk: Плагін USPS Simple розраховує тарифи на внутрішню доставку, використовуючи USPS API під час оформлення замовлення.

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> sale!
uk: <span style="color: #8C85FF">Чорна п'ятниця</span> – найбільший розпродаж!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Black Friday</span> sale!
uk: <span style="color: #8C85FF">Чорна п'ятниця</span> – найбільший розпродаж!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Blessed Friday</span> sale!
uk: <span style="color: #8C85FF">Чорна п'ятниця</span> – найбільший розпродаж!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Cyber Monday</span> sale!
uk: <span style="color: #8C85FF">Кіберпонеділок</span> – найбільший розпродаж!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">End of the year</span> sale!
uk: Найбільший розпродаж <span style="color: #8C85FF">наприкінці року</span>!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> sale!
uk: <span style="color: #8C85FF">Біла п'ятниця</span> – найбільший розпродаж!

en: The page was deleted!
uk: Сторінку було видалено!

en: The plugin allows you to accept digital payments from Satispay users.
uk: Плагін дозволяє приймати цифрові платежі від користувачів Satispay.

en: Theme activation failed
uk: Не вдалося активувати тему

en: Theme has been succesfully activated
uk: Тема успішно активована

en: Theme has been succesfully installed
uk: Тему успішно встановлено

en: Theme has been succesfully installed and activated
uk: Тема успішно встановлена та активована

en: Theme installation failed
uk: Не вдалося встановити тему

en: Theme sucessfully activated
uk: Тема успішно активована

en: Theme sucessfully installed
uk: Тему успішно встановлено

en: There was an error.
uk: Сталася помилка.

en: These are ready-to-go sites that you can quickly customize to fit your brand and needs. You won’t have to build from scratch.
uk: Це готові сайти, які ви можете швидко налаштувати відповідно до вашого бренду та потреб. Вам не доведеться створювати їх з нуля.

en: This enables you to accept various payments via Xendit with just a few clicks.
uk: Ви зможете приймати платежі через Xendit всього в кілька кліків.

en: This extension gives you the possibility to use the Colissimo shipping methods in WooCommerce
uk: Це розширення дає вам можливість використовувати способи доставки Colissimo у WooCommerce

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове для заповнення

en: This might take a few minutes
uk: Це може зайняти кілька хвилин

en: Title
uk: Назва

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
uk: Щоб завантажити нове зображення, натисніть кнопку "Додати нове" на сторінці медіатеки та виберіть файли.

en: Transfer
uk: Перенести

en: Try Omnisend
uk: Спробуйте Omnisend

en: Try again
uk: Спробуйте ще раз

en: Try another search term.
uk: Спробуйте інший пошуковий запит.

en: Try free for 1 year
uk: Спробуйте безплатно протягом 1 року

en: Turn on
uk: Увімкнути

en: Turn site visitors into loyal customers
uk: Перетворіть відвідувачів сайту на лояльних клієнтів

en: Turn site visitors into subscribers
uk: Перетворіть відвідувачів сайту на підписників

en: Tutorials
uk: Навчальні посібники

en: Unknown error code.
uk: Невідомий код помилки.

en: Upload an image
uk: Завантажте зображення

en: Upload your logo
uk: Завантажте логотип

en: Use a blank site or apply a starter from one of our vendors to get started.
uk: Для початку скористайтеся порожнім сайтом або встановіть стартову версію від одного з наших постачальників.

en: Use the special discount code <b>ONLYHOSTINGER30</b> to get 30% off on Omnisend for 6 months when you upgrade.
uk: Скористайтеся кодом <b>ONLYHOSTINGER30</b>, щоб отримати 30% знижки на Omnisend на 6 місяців під час зміни тарифу.

en: Verify phone
uk: Підтвердьте телефон

en: View checklist
uk: Переглянути чекліст

en: View completed
uk: Перегляд завершено

en: View less
uk: Приховати

en: View list
uk: Переглянути список

en: View more
uk: Переглянути більше

en: View plugins
uk: Переглянути плагіни

en: Visit hPanel and connect a real domain. If you already did this, please wait up to 24h until the domain fully connects
uk: Перейдіть до hPanel і підключіть домен. Якщо ви вже зробили це, зачекайте до 24 годин, поки домен повністю підключиться

en: Wait for domain propagation
uk: Зачекайте на завершення поширення домену

en: Want to create a new AI site?
uk: Хочете створити новий сайт зі штучним інтелектом?

en: Want to create a new site on a different template?
uk: Хочете створити новий сайт з іншим шаблоном?

en: Want to create a new site on a pre-built template?
uk: Хочете створити новий сайт з готовим шаблоном?

en: Want to create a new site?
uk: Хочете створити новий сайт?

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
uk: Перепрошуємо за тимчасові незручності. Під час генерації контенту ШІ виникла помилка сервера. Повторіть спробу пізніше. Якщо проблема не зникне, зверніться за допомогою до нашої служби підтримки.

en: We'll use this information to help you set up your store faster.
uk: Ми використаємо цю інформацію, щоб допомогти вам швидше налаштувати магазин.

en: Website URL
uk: Адреса сайту

en: Website setup
uk: Налаштування сайту

en: Welcome to WordPress!
uk: Ласкаво просимо до WordPress!

en: What type of products or services will you sell?
uk: Які продукти чи послуги ви будете продавати?

en: What’s a plugin?
uk: Що таке плагін?

en: What’s a pre-built website?
uk: Що таке готовий сайт?

en: What’s a theme?
uk: Що таке тема?

en: Where is your store located?
uk: Де знаходиться ваш магазин?

en: WordPress tutorials
uk: Посібник з WordPress

en: Yes, skip step
uk: Так, пропустити крок

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
uk: У вас запущено <b>%s</b> версію PHP.

en: You can also set up a shipping method without installing additional plugins.
uk: Ви також можете налаштувати спосіб доставки без встановлення додаткових плагінів.

en: You can connect a domain to Hostinger by changing the nameservers. Different domain providers are have unique procedures for changing nameservers. Here are Hostinger's nameservers:
uk: Ви можете підключити домен до Hostinger, змінивши сервери імен. Кожен провайдер домену має власну процедуру зміни серверів імен. Ось список серверів імен Hostinger:

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
uk: Ви можете переглянути весь текстовий вміст у редакторі. Знайдіть частину опису та змініть її під свої потреби.

en: You need to purchase a domain for your website before the preview domain becomes inaccessible. Find a desired website name using a <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domain name searcher.</a >
uk: Вам потрібно придбати домен для сайту до того, як домен для попереднього перегляду стане недоступним. Знайдіть потрібне ім'я сайту за допомогою <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >інструменту пошуку доменних імен.</a >

en: You'll love these great deals that were handpicked just for you.
uk: Вам сподобаються ці пропозиції, підібрані спеціально під ваші потреби.

en: You're done setting up your online store!
uk: Ви закінчили налаштування інтернет-магазину!

en: Your business email
uk: Ваша робоча електронна пошта

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates or use AI.
uk: Ваш новий сайт замінить поточний. Виберіть зі 140+ професійних шаблонів або використайте ШІ.

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates.
uk: Ваш новий сайт замінить поточний. Виберіть зі 140+ професійних шаблонів.

en: Your new site will replace the current one. Use the same description or change it.
uk: Ваш новий сайт замінить поточний. Використовуйте той самий опис або змініть його.

en: Your progress
uk: Ваш прогрес

en: Your store name
uk: Назва вашого магазину

en: Your website failed to build. Please try again.
uk: Ваш сайт не вдалося створити. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your website is already published and can be accessed using Hostinger free temporary subdomain right now. Here is the current URL of your website:
uk: Ваш сайт вже опублікований і доступний за допомогою безплатного тимчасового піддомену Hostinger прямо зараз. Ось поточна URL-адреса вашого сайту:

en: Your website is ready
uk: Ваш сайт готовий

en: conflicts with
uk: конфліктує з

en: hPanel - Billing
uk: hPanel - Оплата

en: hPanel - Home
uk: hPanel - Додому

en: hPanel - Websites
uk: hPanel - Сайти

en: in terms of functionality.
uk: з точки зору функціональності.

en: 👋 Welcome to WordPress
uk: 👋 Ласкаво просимо до WordPress
