Hostinger 1.2.0 - en to lt_LT translation catalogue (463 entries)

en:  Learn how to connect your domain to Hostinger by watching this tutorial on YouTube for a step-by-step guide:
lt_LT: Peržiūrėk šį išsamų YouTube įrašą ir sužinok, kaip prijungti savo domeną prie Hostinger:

en:  Please refresh the page and try again.
lt_LT:  Atnaujink puslapį ir bandyk dar kartą.

en: %s is already active
lt_LT: %s jau aktyvus

en: %s missing or empty
lt_LT: %s nėra arba yra tuščias

en: (Credit/Debit card)
lt_LT: (Kredito / debeto kortelė)

en: <strong>Almost there!</strong> Just a few more steps to get your site ready for online success.
lt_LT: <strong>Beveik viskas!</strong> Tereikia atlikti dar kelis žingsnius, kad tavo svetainė būtų parengta sėkmingai veikti internete.

en: <strong>Use built-in payment methods</strong> - no extra plugins needed.
lt_LT: <strong>Naudok integruotus mokėjimo metodus</strong> – nereikia jokių papildomų įskiepių.

en: <strong>Use built-in shipping methods</strong> - no extra plugins needed.
lt_LT: <strong>Naudok integruotus pristatymo metodus</strong> – nereikia jokių papildomų įskiepių.

en: A minimum order amount
lt_LT: Minimali užsakymo suma

en: A minimum order amount AND coupon
lt_LT: Minimali užsakymo suma IR kuponas

en: A minimum order amount OR coupon
lt_LT: Minimali užsakymo suma ARBA kuponas

en: A theme controls your WordPress site’s appearance and layout, including colors and fonts. You’ll need to build and customize the pages yourself.
lt_LT: Tema valdo WordPress svetainės išvaizdą ir išdėstymą, įskaitant spalvas ir šriftus. Puslapius turėsi kurti ir pritaikyti pats.

en: A valid free shipping coupon
lt_LT: Galiojantis nemokamo pristatymo kuponas

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
lt_LT: Priimk mokėjimus kredito kortele. Tvarkyk sandorius WordPress sistemoje.

en: Access site identity and edit title
lt_LT: Prieiga prie svetainės ir pavadinimo redagavimas

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
lt_LT: Veiksmas nepavyko. Bandyk dar kartą arba susisiek su klientų aptarnavimo komanda. Atsiprašome.

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Activate
lt_LT: Aktyvuoti

en: Activate plugin
lt_LT: Aktyvuoti įskiepį

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Add a domain
lt_LT: Pridėti domeną

en: Add a new page
lt_LT: Pridėti naują puslapį

en: Add a title
lt_LT: Pridėti antraštę

en: Add and manage WooCommerce products
lt_LT: Pridėti ir tvarkyti "WooCommerce" produktus

en: Add content
lt_LT: Pridėti turinį

en: Add domain
lt_LT: Pridėti domeną

en: Add plugin
lt_LT: Pridėti įskiepį

en: Add plugins to your site
lt_LT: Pridėk įskiepių į savo svetainę

en: Add product
lt_LT: Pridėti produktą

en: Add shipping method
lt_LT: Pridėti pristatymo būdą

en: Add store details
lt_LT: Pridėti parduotuvės informaciją

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
lt_LT: Įrašyk puslapio pavadinimą, pavyzdžiui, Apie. Tiesiog spausk Pridėti pavadinimą ir nurodyk savąjį. Puslapio pavadinimas turėtų atspindėti puslapyje pateikiamą informaciją.

en: Add your first product
lt_LT: Pridėk pirmą produktą

en: Add your first product or service
lt_LT: Pridėk savo pirmą produktą arba paslaugą

en: Added
lt_LT: Pridėta

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">AI Logo Maker.</a>
lt_LT: Pridėk logotipą arba informaciją apie prekės ženklą ir suasmenink savo svetainę. Gali naudoti esamą logotipą arba sukurti naują naudodamas <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">DI logotipų generatorių.</a>

en: Adds Correios shipping methods to your WooCommerce store.
lt_LT: Pridėk Correios pristatymo būdus į savo WooCommerce parduotuvę.

en: Adiciona PagSeguro como meio de pagamento (com desconto nas taxas oficiais).
lt_LT: Pridėk PagSeguro kaip mokėjimo būdą (su nuolaida oficialiems mokesčiams).

en: Affiliate marketing
lt_LT: Partnerių rinkodara

en: All
lt_LT: Visi

en: Allow customers to pick up orders themselves.
lt_LT: Leisk klientams patiems atsiimti užsakymus.

en: Amazon Pay is embedded directly into your existing web site, and all the buyer interactions with Amazon Pay and Login with Amazon take place in embedded widgets so that the buyer never leaves your site.
lt_LT: Amazon Pay integruotas tiesiai tavo esamoje svetainėje, o visos pirkėjo sąveikos su Amazon Pay ir Login with Amazon vyksta integruotuose valdikliuose, todėl pirkėjui nereikia išeiti iš tavo svetainės.

en: An error occurred while deleting the page.
lt_LT: Šalinant puslapį įvyko klaida.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
lt_LT: Nenumatyta klaida. Bandyk dar kartą arba kreipkis pagalbos.

en: An unexpected error occurred. Please try again.
lt_LT: Įvyko netikėta klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

en: Anteraja Plugin is a WordPress plugin for WooCommerce for integrate Anteraja
lt_LT: Anteraja yra WordPress įskiepis, skirtas WooCommerce integruoti Anteraja

en: Apply minimum order rule before discount
lt_LT: Taikyti minimalaus užsakymo taisyklę prieš pritaikant nuolaidą

en: Are you sure you want to delete this page?
lt_LT: Ar tikrai nori ištrinti šį puslapį?

en: Are you sure?
lt_LT: Ar tikrai?

en: Attention:
lt_LT: Dėmesio:

en: Automated reports, monitoring tools, site presets, and 1-click ownership transfers – manage all of your projects quickly and easily.
lt_LT: Automatinės ataskaitos, stebėjimo įrankiai, svetainės šablonai ir nuosavybės perdavimas vienu paspaudimu – projektus valdyk lengvai ir greitai.

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
lt_LT: Prieš skelbiant puslapį gali jį peržiūrėti paspaudus mygtuką Peržiūrėti. Jei džiaugiesi rezultatu, spausk mygtuką Paskelbti.

en: Being reviewed
lt_LT: Peržiūrima

en: Blog
lt_LT: Tinklaraštis

en: Browse our vast library of handpicked pre built websites and themes.
lt_LT: Peržiūrėkite mūsų didžiulę biblioteką su iš anksto parinktomis svetainėmis ir temomis.

en: Build a custom-designed site in minutes with professional templates. You’ll be ready to go live in a few clicks.
lt_LT: Per kelias minutes sukurk norimo dizaino svetainę naudodamas profesionalius šablonus. Vos keliais paspaudimais galėsi pradėti veikti.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Choose from 140+ templates or use AI.
lt_LT: Per kelias akimirkas sukurk profesionalią, specialiai pritaikyt1 svetainę. Rinkis iš daugiau nei 140 šablonų arba naudok DI.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Just a few clicks and AI handles the rest.
lt_LT: Per kelias akimirkas sukurk profesionalią, specialiai tau pritaikytą svetainę. Tereikia kelių paspaudimų, o visu kitu pasirūpins DI.

en: Build a website from scratch, with the help of pre-built websites or themes.
lt_LT: Sukurk svetainę nuo nulio, naudodamasis iš anksto sukurtomis svetainėmis arba temomis.

en: Business
lt_LT: Verslas

en: Buy domain
lt_LT: Pirkti domeną

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Cash on delivery
lt_LT: Atsiskaitymas pristatymo metu

en: Charge a fixed rate for shipping regardless of the order.
lt_LT: Taikyk fiksuotą pristatymo tarifą, nepriklausomai nuo užsakymo.

en: Check guide
lt_LT: Žr. vadovą

en: Choice parameter missing or empty
lt_LT: Trūksta pasirinkimo parametro arba jis tuščias

en: Choice parameter missing or invalid
lt_LT: Trūksta pasirinkimo parametro arba jis netinkamas

en: Choose a pre-built website
lt_LT: Pasirink iš anksto sukurtą svetainę

en: Choose a template
lt_LT: Pasirink šabloną

en: Choose a theme
lt_LT: Pasirink temą

en: Choose another template
lt_LT: Pasirink kitą šabloną

en: Choose how you’d like to build your website
lt_LT: Pasirink, kaip nori kurti svetainę

en: Choose template
lt_LT: Pasirink šabloną

en: Choose the ways you'd like to ship orders to customers. You can always add others later.
lt_LT: Pasirink būdus, kuriais pristatysi užsakymus klientams. Vėliau visada galėsi pridėti kitų.

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns with Hostinger Reach – all powered by AI.
lt_LT: Rink el. pašto adresus iš svetainėje esančių formų ir pradėk siųsti firmines el. laiškų kampanijas su Hostinger Reach – visa tai su DI.

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns, powered by AI. Start free.
lt_LT: Surink el. paštus iš svetainėje esančių formų ir pradėk siųsti savo prekės ženklo el. laiškų kampanijas, su DI. Pradėk nemokamai.

en: Complete
lt_LT: Užbaigti

en: Completed steps
lt_LT: Atlikti veiksmai

en: Completed!
lt_LT: Baigta!

en: Configure
lt_LT: Konfigūruoti

en: Configure the payment options and accept payments with cards, ticket and money of Mercado Pago account.
lt_LT: Nustatyk mokėjimo parinktis ir priimk mokėjimus kortelėmis, bilietais ir Mercado Pago sąskaitos pinigais.

en: Congrats, you have connected WooPayments!
lt_LT: Sveikiname, prijungei WooPayments!

en: Congrats, you're ready to show off your site!
lt_LT: Sveikiname, esi pasirengęs parodyti savo svetainę!

en: Congrats, you’re ready to show off your site!
lt_LT: Sveikiname, esi pasiruošęs parodyti savo svetainę!

en: Connect
lt_LT: Prisijungti

en: Connect Amazon to site
lt_LT: Prie svetainės prijungti Amazon

en: Connect domain
lt_LT: Prijungti domeną

en: Connect domain now
lt_LT: Prijungti domeną

en: Connect your <strong>Amazon Associate</strong> account to fetch API details.
lt_LT: Prisijunk prie savo <strong>Amazon partnerio</strong> paskyros, kad gautum API informaciją.

en: Connect your Amazon account to the site
lt_LT: Prijunk savo Amazon paskyrą prie svetainės

en: Connect your domain
lt_LT: Prijunk savo domeną

en: Connect your domain first
lt_LT: Pirmiausia prijunk savo domeną

en: Connect your domain to Hostinger
lt_LT: Prijunk savo domeną prie Hostinger

en: Connected a domain
lt_LT: Domenas prijungtas

en: Connected your Amazon account
lt_LT: Amazon paskyra prijungta

en: Connecting
lt_LT: Jungiama

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
lt_LT: Turinys gali būti bet koks, pavyzdžiui, tekstas, paveikslėliai, vaizdo įrašai, lentelės ir dar daugiau. Spausk pliuso ženklą ir pasirink bet kurį bloką, kurį nori pridėti prie puslapio.

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Continue setup
lt_LT: Tęsti aktyvaciją

en: Create Chronopost & Mondial relay shipping labels and send them easily.
lt_LT: Kurk Chronopost ir Mondial relay siuntimo etiketes ir siuntinius siųsk paprastai.

en: Create a logo
lt_LT: Sukurk logotipą

en: Create a new Page
lt_LT: Sukurti naują puslapį

en: Create a new page
lt_LT: Sukurti naują puslapį

en: Create a site with AI
lt_LT: Svetainės kūrimas naudojant DI

en: Create a website with AI
lt_LT: Sukurk svetainę naudodamas DI

en: Create additional shipment methods in WooCommerce and enable pricing based on cart weight or total.
lt_LT: Pridėk papildomų siuntimo būdų ir įjunk kainodarą pagal krepšelio svorį arba bendrą sumą.

en: Create and edit pages or posts
lt_LT: Kurti ir redaguoti puslapius arba pranešimus

en: Create new site
lt_LT: Sukurti naują svetainę

en: Create site
lt_LT: Sukurti svetainę

en: Create site with AI
lt_LT: Sukurti svetainę su DI

en: Current page
lt_LT: Dabartinis puslapis

en: Current zone
lt_LT: Dabartinė zona

en: Customize the way your site looks and start welcoming visitors.
lt_LT: Pritaikyk svetainės išvaizdą ir lauk lankytojų.

en: DOKU plugin offers a seamless, secure payment solution allowing your customers to choose from various payment methods and complete transactions directly on your WooCommerce store.
lt_LT: DOKU įskiepis siūlo sklandų ir saugų mokėjimo sprendimą, leidžiantį klientams rinktis iš įvairių mokėjimo būdų ir atlikti operacijas tiesiogiai WooCommerce parduotuvėje.

en: Database limit almost reached
lt_LT: Beveik pasiekta duomenų bazės riba

en: Database limit reached
lt_LT: Pasiekta duomenų bazės riba

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: Delete page
lt_LT: Ištrinti puslapį

en: Describe your idea and watch AI build your site with custom content
lt_LT: Aprašykite savo idėją ir stebėkite, kaip dirbtinis intelektas sukuria svetainę su pasirinktiniu turiniu

en: Deselect all
lt_LT: Atšaukti visus

en: Digital products
lt_LT: Skaitmeniniai produktai

en: Direct bank transfer
lt_LT: Tiesioginis banko pervedimas

en: Discover add-ons
lt_LT: Atrask įskiepius

en: Disk usage limit almost reached
lt_LT: Beveik pasiekta disko naudojimo riba

en: Disk usage limit reached
lt_LT: Pasiekta disko naudojimo riba

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Do not install plugins
lt_LT: Nediegti įskiepių

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
lt_LT: Ar turi pastabų ar pasiūlymų, kaip patobulinti mūsų dirbtinio intelekto įrankius?

en: Do you have any comments/suggestions to improve our WooCommerce onboarding?
lt_LT: Ar turi pastabų ar pasiūlymų, kaip patobulinti mūsų WooCommerce aktyvaciją?

en: Domain
lt_LT: Domenas

en: Domain needs setup
lt_LT: Domenas turi būti nustatytas

en: Domain propagation can take up to 24 hours. Your domain will propagate automatically, and you don't need to take any action during this time.
lt_LT: Domeno aktyvacija gali užtrukti iki 24 valandų. Tavo domenas bus perkeltas automatiškai, ir per šį laiką tau nereikia imtis jokių veiksmų.

en: Duitku Payment Gateway integrates with your WooCommerce store and lets you accept those payments through our payment gateway.
lt_LT: Duitku mokėjimo būdas integruojasi su tavo WooCommerce parduotuve ir leidžia priimti mokėjimus per mūsų mokėjimo būdus.

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Home Page
lt_LT: Redaguoti pagrindinį puslapį

en: Edit Page
lt_LT: Redaguoti puslapį

en: Edit Pages
lt_LT: Redaguoti puslapius

en: Edit an image
lt_LT: Redaguoti paveikslėlį

en: Edit description
lt_LT: Redaguoti aprašymą

en: Edit post
lt_LT: Redaguoti įrašą

en: Edit post description
lt_LT: Redaguoti įrašo aprašymą

en: Edit site
lt_LT: Redaguoti svetainę

en: Edit site title
lt_LT: Redaguoti puslapio antraštę

en: Efficient site management with WordPress add-ons
lt_LT: Efektyvus svetainės valdymas su WordPress įskiepiais

en: Enter your store details so we can help you set up your online store faster.
lt_LT: Įvesk savo parduotuvės duomenis, kad padėtume tau sukurti internetinę parduotuvę.

en: Epeken All Kurir Plugin is a WordPress plugin for woocommerce to enable shipping methods featuring many shipping companies in Indonesia for Indonesia e-commerce.
lt_LT: Epeken All Kurir įskiepis – WordPress įskiepis, skirtas WooCommerce parduotuvėms, suteikiantis galimybę naudotis įvairių Indonezijos siuntimo kompanijų paslaugomis el. prekyboje.

en: Error:
lt_LT: Klaida:

en: Every website needs a domain that makes it easy to access and remember. Get yours in just a few clicks.
lt_LT: Kiekvienai svetainei reikia domeno, kad ją būtų lengva pasiekti ir įsiminti. Gauk mūsų domeną vos keliais paspaudimais.

en: Expand your audience with the help of Omnisend. Create email campaigns that drive sales.
lt_LT: Išplėsk savo auditoriją su Omnisend pagalba. Kurk el. pašto kampanijas ir skatink pardavimus.

en: Expired
lt_LT: Pasibaigęs

en: Expires on
lt_LT: Galioja iki

en: Extends WooCommerce with a RedSys gateway.
lt_LT: Išplėsk savo WooCommerce su RedSys mokėjimais.

en: Failed to download theme.
lt_LT: Nepavyko atsisiųsti temos.

en: Failed to install theme.
lt_LT: Nepavyko įdiegti temos.

en: Failed!
lt_LT: Nepavyko!

en: Finalizing...
lt_LT: Baigiama...

en: Find the Media page
lt_LT: Rask failų puslapį

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
lt_LT: Atsakymus į iškilusius klausimus rasi mūsų Žinyne.

en: Finish
lt_LT: Baigti

en: Finish Setup
lt_LT: Baigiamoji sąranka

en: Finish registration
lt_LT: Baigti registraciją

en: Flat rate
lt_LT: Fiksuotas tarifas

en: Follow these steps to complete your setup
lt_LT: Atlik šiuos veiksmus, kad užbaigtum aktyvaciją

en: Free shipping
lt_LT: Nemokamas pristatymas

en: Free shipping is a great way to increase conversions.
lt_LT: Nemokamas pristatymas yra puikus būdas padidinti konversijas.

en: Free shipping requires
lt_LT: Nemokamas pristatymas reikalauja

en: Full Screen Onboarding
lt_LT: Pristatymas viso ekrano režimu

en: Generate content
lt_LT: Kurti turinį

en: Generate content with AI
lt_LT: Kurti turinį su DI

en: Get Discount
lt_LT: Gauti nuolaidą

en: Get a domain
lt_LT: Įsigyti domeną

en: Get deal
lt_LT: Gauti pasiūlymą

en: Get found on Google
lt_LT: Būk pastebimas Google

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly – try <strong>AI Content Creator</strong>.
lt_LT: Akimirksniu kurk paveikslėlius, tekstą ir SEO raktažodžius - išbandyk <strong>DI teksto generatorių</strong>.

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly.
lt_LT: Akimirksniu kurk paveikslėlius, tekstą ir SEO raktinius žodžius.

en: Get in touch with our live specialists
lt_LT: Susisiek su mūsų specialistais

en: Get ready to accept customer payments. Let them pay for your products and services with ease.
lt_LT: Pasiruošk priimti klientų mokėjimus. Užtikrink paprastą atsiskaitymą už savo produktus ir paslaugas.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up payments and shipping.
lt_LT: Pasiruošk parduoti internetu. Pridėk pirmąjį produktą, tada nustatyk mokėjimus ir pristatymą.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up shipping and payments.
lt_LT: Pasiruošk parduoti internetu. Pridėk pirmąjį produktą, tada nustatyk pristatymą ir mokėjimus.

en: Get started
lt_LT: Pradėti

en: Get started!
lt_LT: Pradėk!

en: Getting your features ready
lt_LT: Ruošiame funkcijas

en: Go to Posts
lt_LT: Eiti į įrašus

en: Go to WordPress
lt_LT: Eiti į WordPress

en: Go to the Customize page
lt_LT: Eiti į svetainės redagavimo puslapį

en: Google Site Kit is an essential plugin that makes sure that potential visitors can find your site on Google.
lt_LT: Google svetainių rinkinys yra svarbus įskiepis, kuris užtikrina, kad potencialūs lankytojai galėtų rasti tavo svetainę Google.

en: Got it!
lt_LT: Supratau!

en: Help Center
lt_LT: Pagalbos centras

en: Hey,
lt_LT: Sveiki,

en: Hide completed
lt_LT: Paslėpti įvykdytą

en: Hide list
lt_LT: Paslėpti sąrašą

en: Hosted services for WooCommerce: automated tax calculation, shipping label printing, and smoother payment setup.
lt_LT: WooCommerce hostingo paslaugos: automatinis mokesčių apskaičiavimas, pristatymo etikečių spausdinimas ir sklandesni mokėjimai.

en: Hosting
lt_LT: Hostingas

en: Hosting plan
lt_LT: Hostingo planas

en: Hostinger AI theme is not currently active.
lt_LT: "Hostinger AI" tema šiuo metu nėra aktyvi.

en: Hostinger Academy
lt_LT: Hostinger akademija

en: Hostinger Easy Onboarding WordPress plugin.
lt_LT: Hostinger Easy Onboarding WordPress įskiepis.

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
lt_LT: Užvesk pelės žymeklį virš pasirinkto įrašo, kad pamatytum parinkčių meniu. Spausk mygtuką Redaguoti, kad atidarytum įrašų redagavimą.

en: How could we make it easier to create a new WordPress website?
lt_LT: Kaip galėtume palengvinti naujos WordPress svetainės kūrimą?

en: How to Back Up a WordPress Site
lt_LT: Kaip sukurti atsarginę WordPress svetainės kopiją?

en: How to Build an EFFECTIVE Landing Page with WordPress (2024)
lt_LT: Kaip sukurti EFEKTYVŲ nukreipimo puslapį su WordPress (2024 m.)

en: How to Create Your Coming Soon Page in WordPress (2024)
lt_LT: Kaip sukurti WordPress „Jau greitai“ puslapį (2024 m.)

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
lt_LT: Kaip sukurti WordPress kontaktų puslapį?

en: How to Create a WordPress Website in 10 Minutes Using Hostinger
lt_LT: Kaip sukurti WordPress svetainę per 10 minučių naudojant Hostinger

en: How to Import Images Into WordPress Website
lt_LT: Kaip importuoti paveiksliukus į WordPress svetainę?

en: How to Make a Website (2024): Simple, Quick, & Easy Tutorial
lt_LT: Kaip sukurti svetainę (2024 m.): paprasta, greita ir lengva pamoka

en: How to Point Domain Name to Web Hosting
lt_LT: Kaip nukreipti domeno vardą į web hostingą?

en: How to Set Up WordPress SMTP
lt_LT: Kaip nustatyti WordPress SMTP?

en: How would you rate your experience building a website based on a pre-built template? (Score 1-10)
lt_LT: Kaip vertini savo patirtį kuriant svetainę su iš anksto paruoštu šablonu? (balai nuo 1 iki 10)

en: How would you rate your experience setting up a WooCommerce site on our hosting?
lt_LT: Kaip vertini savo patirtį kuriant WooCommerce svetainę su mūsų hostingu?

en: How would you rate your experience using our AI content generation tools in onboarding? (Scale 1-10)
lt_LT: Kaip vertini savo patirtį naudojantis mūsų DI turinio kūrimo įrankiais kuriant svetainę? (skalėje nuo 1 iki 10)

en: I Bought a Domain, Now What?
lt_LT: Nusipirkau domeną, kas dabar?

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
lt_LT: Jei nori redaguoti paveikslėlį, spausk ant norimo paveikslėlio ir pasirink Redaguoti paveikslėlį. Gali apkarpyti, pasukti, apversti ar sumažinti pasirinktą paveikslėlį.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
lt_LT: Kairėje šoninėje juostoje eik į skiltį Išvaizda ir pasirink Konfigūruoti. Atsidarys konfigūracijos langas.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
lt_LT: Kairėje šoninėje juostoje rinkis Sverainės identitetą ir redaguok svetainės antraštę.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
lt_LT: Kairėje šoninėje juostoje rinkis Svetainės identitetą, tada spausk mygtuką Pasirinkti svetainės piktogramą. Čia gali įkelti savo prekės ženklo logotipą.

en: In the left sidebar, find the Media button. Click on the Library button to see all the images you have uploaded to your website.
lt_LT: Kairėje šoninėje juostoje rask mygtuką Medija. Spustelk mygtuką Biblioteka, kad pamatytum visus vaizdus, kuriuos įkėlei į savo svetainę.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a "block" of content.
lt_LT: Kairėje šoninėje juostoje rinkis meniu „Puslapiai“ ir spausk mygtuką „Pridėti naują“. Pamatysi WordPress puslapio redaktorių. WordPress redaktoriuje kiekviena pastraipa, paveikslėlis ar vaizdo įrašas yra rodomas kaip atskiras turinio blokas.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
lt_LT: Kairėje šoninėje juostoje spausk mygtuką Įrašai. Spausk mygtuką Visi įrašai ir surask įrašą, kurio aprašymą norite pakeisti.

en: Increase your sites visibility by enabling its discoverability in the Google search engine.
lt_LT: Padidink savo svetainių matomumą ir leisk jas atrasti Google paieškos sistemai.

en: Inodes limit almost reached
lt_LT: Beveik pasiekta inodų riba

en: Inodes limit reached
lt_LT: Pasiekta inodų riba

en: Install Kodee
lt_LT: Įdiegti "Kodee

en: Install me, so I can help you:
lt_LT: Įdiekite mane, kad galėčiau jums padėti:

en: Install plugin
lt_LT: Įdiegti įskiepį

en: Installation failed
lt_LT: Nepavyko įdiegti

en: Installed
lt_LT: Įdiegta

en: Installing plugins...
lt_LT: Diegiami įskiepiai...

en: Installing template...
lt_LT: Diegiamas šablonas...

en: Installing theme...
lt_LT: Diegiama tema...

en: Invite a Friend, Earn Up to $100
lt_LT: Pakviesk draugą ir užsidirbk iki 100 $

en: Is shipping cost taxable?
lt_LT: Ar siuntimo išlaidos apmokestinamos?

en: It enables a WooCommerce site to accept payments through UPI apps like BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe or any Banking UPI app. Avoid payment gateway charges.
lt_LT: Tai leidžia WooCommerce svetainei priimti mokėjimus per UPI programėles, tokias kaip BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe arba bet kurią banko UPI programėlę. Išvenk mokėjimų būdų mokesčių.

en: I’m Kodee – your AI WordPress assistant
lt_LT: Aš esu Kodee - jūsų dirbtinio intelekto "WordPress" asistentas

en: Just a few more steps to launch your online store
lt_LT: Liko keli žingsniai, kad galėtum publikuoti savo e. parduotuvę

en: Keep current site
lt_LT: Išlaikyti dabartinę svetainę

en: Knowledge Base
lt_LT: Žinynas

en: Laptop
lt_LT: Nešiojamasis kompiuteris

en: Learn WordPress
lt_LT: Sužinok apie WordPress

en: Learn more
lt_LT: Sužinoti daugiau

en: Let AI build a website that fit your business needs.
lt_LT: Leisk DI sukurti tavo verslo poreikius atitinkančią svetainę.

en: Let AI explore, understand, and interact with your site. All content updates are auto-tracked so AI tools stay in sync with your site’s latest version.
lt_LT: Leisk DI tyrinėti, suprasti ir sąveikauti su tavo svetaine. Visi turinio atnaujinimai stebimi automatiškai, todėl DI įrankiai sinchronizuojami su naujausia tavo svetainės versija.

en: Link your Amazon Associates account to your website, start promoting products, and earn rewards. No API key required.
lt_LT: Susiek Amazon Associates paskyrą su savo svetaine, pradėk reklamuoti produktus ir gauk atlygį. API rakto nereikia.

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
lt_LT: LiteSpeed Cache: kaip visiškai optimizuoti WordPress svetainę?

en: Loading...
lt_LT: Kraunama...

en: Loading…
lt_LT: Kraunama...

en: Local pickup
lt_LT: Atsiėmimas vietoje

en: Make sure that your website shows up when visitors are looking for your business on Google.
lt_LT: Įsitikink, kad tavo svetainė yra rodoma, kai lankytojai  ieško tavo įmonės Google.

en: Make your site discoverable by AI
lt_LT: Padidink savo svetainės pastebimumą su DI

en: Manage
lt_LT: Tvarkyti

en: Manage shipping
lt_LT: Tvarkyti pristatymą

en: Manage users and permissions
lt_LT: Tvarkykite naudotojus ir leidimus

en: Market your business
lt_LT: Tavo verslo rinkodara

en: Midtrans-WooCommerce is official plugin from Midtrans. Midtrans is an online payment gateway.
lt_LT: Midtrans-WooCommerce yra oficialus Midtrans įskiepis. Midtrans yra internetinių mokėjimų būdas.

en: Minimum spend for free shipping
lt_LT: Minimali išleidžiamų pinigų suma nemokamam pristatymui

en: More info
lt_LT: Daugiau informacijos

en: Most popular
lt_LT: Populiariausi

en: Nameserver
lt_LT: Vardų serveris

en: Next
lt_LT: Kitas

en: No PHP files found in plugin directory
lt_LT: Įskiepių kataloge nerasta PHP failų

en: No default theme available to switch to.
lt_LT: Nėra numatytoji tema, į kurią būtų galima pereiti.

en: No pages found.
lt_LT: Puslapių nerasta.

en: No plugin image
lt_LT: Nėra įskiepio vaizdo

en: No plugins found
lt_LT: Įskiepių nerasta

en: No requirement
lt_LT: Nėra reikalavimo

en: Not connected
lt_LT: Neprijungta

en: Not interested
lt_LT: Neįdomu

en: Not needed
lt_LT: Nereikia

en: Not now
lt_LT: Ne dabar

en: Not purchased
lt_LT: Neįsigyta

en: Not registered
lt_LT: Neregistruota

en: Nothing found
lt_LT: Nieko nerasta

en: Now <strong>finish setting up</strong> the plugins you've installed.
lt_LT: Dabar <strong>nustatyk</strong> įdiegtus įskiepius.

en: Onboarding
lt_LT: Svetainės kūrimas

en: Onboarding Wordpress being built
lt_LT: Kuriamas Wordpress pristatymas

en: Online store
lt_LT: Internetinė parduotuvė

en: Online store setup
lt_LT: E. parduotuvės kūrimas

en: Opt-in to receive tips, discounts, and recommendations from the WooCommerce team directly in your inbox.
lt_LT: Užsiregistruok, kad gautum WooCommerce komandos patarimų, nuolaidų ir rekomendacijų tiesiai į savo pašto dėžutę.

en: Or use payment plugins
lt_LT: Arba naudok mokėjimo įskiepius

en: Or use shipping plugins
lt_LT: Arba naudok pristatymo įskiepius

en: Other
lt_LT: Kita

en: Page title:
lt_LT: Puslapio pavadinimas:

en: PayPal's latest complete payments processing solution. Accept PayPal, Pay Later, credit/debit cards, alternative digital wallets local payment types and bank accounts.
lt_LT: Naujausias PayPal mokėjimų apdorojimo sprendimas. Priimk PayPal, Pay Later, kredito ir debeto korteles, alternatyvias skaitmenines pinigines, vietinius mokėjimų tipus ir bankinius pavedimus.

en: Payment methods
lt_LT: Mokėjimo būdai

en: Payment plugins
lt_LT: Mokėjimo įskiepiai

en: Payment settings
lt_LT: Mokėjimo nustatymai

en: Pending email verification
lt_LT: Laukiama el. pašto patvirtinimo

en: Pending phone verification
lt_LT: Laukiama telefono patviritinimo

en: Pickup cost
lt_LT: Atsiėmimo kaina

en: Play on YouTube
lt_LT: Žiūrėti YouTube

en: Plugin activation failed
lt_LT: Įskiepio aktyvavimas nepavyko

en: Plugin directory not found
lt_LT: Įskiepių katalogas nerastas

en: Plugin has been succesfully installed and activated
lt_LT: Įskiepis sėkmingai įdiegtas ir aktyvuotas

en: Plugin installation failed
lt_LT: Įskiepio įdiegti nepavyko

en: Plugin main file not found
lt_LT: Pagrindinis įskiepio failas nerastas

en: Plugin sucessfully activated
lt_LT: Įskiepis sėkmingai aktyvuotas

en: Plugin sucessfully installed
lt_LT: Įskiepis sėkmingai įdiegtas

en: Plugins are apps that can be installed on your WordPress website. Each plugin lets you add a new feature, such as forms, SEO tools, or social media buttons. All of these plugins are free.
lt_LT: Įskiepiai – tai programos, kurias galima įdiegti į WordPress svetainę. Kiekvienas įskiepis leidžia pridėti naują funkciją, pavyzdžiui, formas, SEO įrankius arba socialinių tinklų mygtukus. Visi šie įskiepiai yra nemokami.

en: Pre-built websites and themes
lt_LT: Iš anksto sukurtos svetainės ir temos

en: Premium template
lt_LT: Premium šablonas

en: Preview
lt_LT: Peržiūra

en: Preview site
lt_LT: Peržiūrėti svetainę

en: Preview website
lt_LT: Svetainės peržiūra

en: Promote products on your site
lt_LT: Reklamuok produktus savo svetainėje

en: Publish the page
lt_LT: Publikuok puslapį

en: Recommended for you
lt_LT: Rekomenduojame

en: Recommended plugins
lt_LT: Rekomenduojami įskiepiai

en: Registered at another provider
lt_LT: Registruotas pas kitą paslaugų teikėją

en: Registering
lt_LT: Registruojama

en: Registration didn't work
lt_LT: Registracija nesuveikė

en: Remind me later
lt_LT: Primink man vėliau

en: Renew
lt_LT: Atnaujinti

en: Restore
lt_LT: Atkurti

en: Run an Amazon Affiliate site
lt_LT: Kurti Amazon partnerystės svetainę

en: Run email marketing campaigns
lt_LT: Kurti el. pašto rinkodaros kampanijas

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Saving
lt_LT: Saugoma

en: Search for a plugin
lt_LT: Ieškoti įskiepio

en: Search pages
lt_LT: Paieškos puslapiai

en: Securely accept payments, synchronize sales, and seamlessly manage inventory and product data between WooCommerce and Square POS.
lt_LT: Saugiai priimk mokėjimus, sinchronizuok pardavimus ir sklandžiai tvarkyk inventoriaus ir produktų duomenis su WooCommerce ir Square POS.

en: Select all
lt_LT: Pasirinkti visus

en: Select one for best experience
lt_LT: Pasirink vieną, kad užsitikrintum geriausią patirtį

en: Selected plugins conflict with each other
lt_LT: Pasirinkti įskiepiai konfliktuoja tarpusavyje

en: Sell products, services and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
lt_LT: Parduok produktus, paslaugas ir skaitmeninius atsisiuntimus. Nustatyk ir pritaikyk kiekvieną elementą pagal savo verslo poreikius.

en: Sell products, services, and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
lt_LT: Parduok produktus, paslaugas ir skaitmeninius produktus. Nustatyk ir pritaikyk kiekvieną elementą pagal savo verslo poreikius.

en: Set up Google Site Kit
lt_LT: Google svetainių rinkinio nustatymas

en: Set up Site Kit
lt_LT: Svetainės sąrankos rinkinys

en: Set up a payment method
lt_LT: Nustatyti mokėjimo būdą

en: Set up an online store
lt_LT: Kurti e. parduotuvę

en: Set up payment method
lt_LT: Nustatyti mokėjimo būdą

en: Set up payments
lt_LT: Nustatyti mokėjimus

en: Set up shipping
lt_LT: Nustatyk pristatymą

en: Set up shipping method
lt_LT: Nustatyti pristatymo būdą

en: Set up your online store
lt_LT: Sukurk savo internetinę parduotuvę

en: Set up your site
lt_LT: Nustatyk svetainę

en: Setting up...
lt_LT: Nustatymas...

en: Setup <strong>WooCommerce</strong>, add products or services, and start selling today.
lt_LT: Aktyvuok <strong>WooCommerce</strong>, pridėk produktų arba paslaugų ir pradėk prekiauti jau šiandien.

en: Setup Google Site Kit
lt_LT: Google Site Kit aktyvacija

en: Setup my online store
lt_LT: Sukurti savo e. parduotuvę

en: Setup website
lt_LT: Svetainės sąranka

en: Share your referral link with friends and family and <strong>receive 20% commission</strong> for every successful referral.
lt_LT: Pasidalink savo nuorodą su draugais ir šeimos nariais ir <strong>gauk 20 % komisinių</strong> už kiekvieną sėkmingą rekomendaciją.

en: Ship products with ease
lt_LT: Lengvai siųsk produktus

en: Shipping cost
lt_LT: Pristatymo išlaidos

en: Shipping method saved successfully!
lt_LT: Pristatymo būdas sėkmingai išsaugotas!

en: Shipping methods
lt_LT: Pristatymo būdai

en: Shipping option
lt_LT: Pristatymo parinktis

en: Shipping plugins
lt_LT: Pristatymo papildiniai

en: Shipping settings
lt_LT: Pristatymo nustatymai

en: Shop locale is empty, please setup store first
lt_LT: Šiuo metu parduotuvės nėra. Pirmiausia turi sukurti parduotuvę

en: Show list
lt_LT: Rodyti sąrašą

en: Simpaisa is providing Easy To Integrate Jazzcash & Easypaisa Digital Payment Services.
lt_LT: Simpaisa teikia lengvai integruojamas Jazzcash ir Easypaisa skaitmenines mokėjimo paslaugas.

en: Skip
lt_LT: Praleisti

en: Smartphone
lt_LT: Išmanusis telefonas

en: Something went wrong
lt_LT: Kažkas ne taip

en: Sorry, there are activation errors.
lt_LT: Atsiprašome, yra aktyvavimo klaidų.

en: Sorry, there are validation errors.
lt_LT: Atsiprašome, yra patvirtinimo klaidų.

en: Start creating your site
lt_LT: Pradėtas svetainės kūrimas

en: Start earning
lt_LT: Rekomenduoti

en: Start from a theme (advanced users)
lt_LT: Pradėti nuo temos (pažengusiems naudotojams)

en: Start promoting
lt_LT: Pradėk reklamuoti

en: Start promoting affiliate products and earn rewards. It’s quick and easy to get started.
lt_LT: Pradėk reklamuoti partnerių produktus ir užsidirbk. Pradėti – greita ir lengva.

en: Step category and/or step does not exist.
lt_LT: Šio žingsnio kategorija ir (arba) žingsnis neegzistuoja.

en: Store location locale not found
lt_LT: Nerasta parduotuvės vieta

en: Summarize your store or site performance
lt_LT: Apibendrinkite savo parduotuvės ar svetainės našumą

en: Suspended
lt_LT: Sustabdyta

en: Tablet
lt_LT: Planšetinis kompiuteris

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
lt_LT: Priimk mokėjimus kredito kortelėmis savo parduotuvėje naudodamas Stripe.

en: Take me there
lt_LT: Nukreipti mane

en: Take payments in cash upon delivery.
lt_LT: Priimti mokėjimus grynaisiais pinigais pristatymo metu.

en: Take payments via bank transfer.
lt_LT: Priimti mokėjimus banko pavedimu.

en: Tell us a bit about your business
lt_LT: Papasakok apie savo verslą

en: Temporary
lt_LT: Laikinasis

en: The Hostinger Easy Onboarding plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
lt_LT: Hostinger Easy Onboarding įskiepiui reikia bent <b>%s</b> PHP versijos.

en: The USPS Simple plugin calculates rates for domestic shipping dynamically using USPS API during checkout.
lt_LT: USPS Simple įskiepis apskaičiuoja vietinio siuntimo tarifus, naudodamas USPS API atsiskaitymo metu.

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> sale!
lt_LT: Didysis <span style="color: #8C85FF">nuostabiojo penktadienio</span> išpardavimas!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Black Friday</span> sale!
lt_LT: Didysis <span style="color: #8C85FF">juodojo penktadienio</span> išpardavimas!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Blessed Friday</span> sale!
lt_LT: Didysis <span style="color: #8C85FF">šviesiojo penktadienio</span> išpardavimas!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Cyber Monday</span> sale!
lt_LT: Didysis <span style="color: #8C85FF">kibernetinio pirmadienio</span> išpardavimas!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">End of the year</span> sale!
lt_LT: Didysis <span style="color: #8C85FF">metų pabaigos</span> išpardavimas!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> sale!
lt_LT: Didysis <span style="color: #8C85FF">baltojo penktadienio</span> išpardavimas!

en: The page was deleted!
lt_LT: Puslapis buvo ištrintas!

en: The plugin allows you to accept digital payments from Satispay users.
lt_LT: Įskiepis leidžia priimti skaitmeninius mokėjimus iš Satispay naudotojų.

en: Theme activation failed
lt_LT: Temos aktyvavimas nepavyko

en: Theme has been succesfully activated
lt_LT: Tema buvo sėkmingai aktyvuota

en: Theme has been succesfully installed
lt_LT: Tema buvo sėkmingai įdiegta

en: Theme has been succesfully installed and activated
lt_LT: Tema buvo sėkmingai įdiegta ir aktyvuota

en: Theme installation failed
lt_LT: Temos diegimas nepavyko

en: Theme sucessfully activated
lt_LT: Tema sėkmingai aktyvuota

en: Theme sucessfully installed
lt_LT: Tema sėkmingai įdiegta

en: There was an error.
lt_LT: Įvyko klaida.

en: These are ready-to-go sites that you can quickly customize to fit your brand and needs. You won’t have to build from scratch.
lt_LT: Tai paruoštos svetainės, kurias gali greitai pritaikyti pagal savo prekės ženklą ir poreikius. Nereikės kurti nuo nulio.

en: This enables you to accept various payments via Xendit with just a few clicks.
lt_LT: Tai leidžia vos keliais paspaudimais priimti įvairius mokėjimus per Xendit.

en: This extension gives you the possibility to use the Colissimo shipping methods in WooCommerce
lt_LT: Šis domeno vardas suteikia galimybę naudoti Colissimo pristatymo būdus

en: This field is required
lt_LT: Šis laukas yra privalomas

en: This might take a few minutes
lt_LT: Tai gali užtrukti kelias minutes

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
lt_LT: Jei nori įkelti naują paveikslėlį ar kitą failą, failų saugyklos puslapyje spask mygtuką Įkelti naują failą ir pasirink norimus failus.

en: Transfer
lt_LT: Perkelti

en: Try Omnisend
lt_LT: Išbandyk Omnisend

en: Try again
lt_LT: Pabandyk dar kartą

en: Try another search term.
lt_LT: Išbandyk kitą paieškos žodį.

en: Try free for 1 year
lt_LT: Išbandyk nemokamai 1 metus

en: Turn on
lt_LT: Įjungti

en: Turn site visitors into loyal customers
lt_LT: Paversk svetainės lankytojus lojaliais klientais

en: Turn site visitors into subscribers
lt_LT: Paversk svetainės lankytojus prenumeratoriais

en: Tutorials
lt_LT: Pamokos

en: Unknown error code.
lt_LT: Nežinomas klaidos kodas.

en: Upload an image
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Upload your logo
lt_LT: Įkelk savo logotipą

en: Use a blank site or apply a starter from one of our vendors to get started.
lt_LT: Norėdamas pradėti, naudok tuščią svetainę arba pritaikyk vieno iš mūsų tiekėjų pradinį paketą.

en: Use the special discount code <b>ONLYHOSTINGER30</b> to get 30% off on Omnisend for 6 months when you upgrade.
lt_LT: Pasinaudok specialiu nuolaidos kodu <b>ONLYHOSTINGER30</b> ir gauk 30 % nuolaidą Omnisend 6 mėnesiams, atnaujinus planą.

en: Verify phone
lt_LT: Patvirtink telefoną

en: View checklist
lt_LT: Peržiūrėti kontrolinį sąrašą

en: View completed
lt_LT: Peržiūrėti

en: View less
lt_LT: Žiūrėti mažiau

en: View list
lt_LT: Peržiūrėti sąrašą

en: View more
lt_LT: Peržiūrėti daugiau

en: View plugins
lt_LT: Peržiūrėti įskiepius

en: Visit hPanel and connect a real domain. If you already did this, please wait up to 24h until the domain fully connects
lt_LT: Apsilankyk hPanel ir prijunk tikrą domeną. Jei tai jau padarei, palauk iki 24 val., kol domenas bus visiškai prijungtas

en: Wait for domain propagation
lt_LT: Palauk, kol domenas bus aktyvuotas

en: Want to create a new AI site?
lt_LT: Nori sukurti naują svetainę su DI?

en: Want to create a new site on a different template?
lt_LT: Nori sukurti naują svetainę naudodamas kitą šabloną?

en: Want to create a new site on a pre-built template?
lt_LT: Nori sukurti naują svetainę pagal iš anksto paruoštą šabloną?

en: Want to create a new site?
lt_LT: Nori sukurti naują svetainę?

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
lt_LT: Atsiprašome už nepatogumus. DI turinio generatorius susidūrė su serverio klaida. Bandyk dar kartą vėliau, o jei problema išlieka, maloniai prašome kreiptis pagalbos į su mūsų klientų aptarnavimo komandą.

en: We'll use this information to help you set up your store faster.
lt_LT: Šią informaciją naudosime padėdami greičiau sukurti parduotuvę.

en: Website URL
lt_LT: Svetainės URL

en: Website setup
lt_LT: Svetainės aktyvacija

en: Welcome to WordPress!
lt_LT: Susipažink su WordPress!

en: What type of products or services will you sell?
lt_LT: Kokio tipo produktus ar paslaugas pardavinėsi?

en: What’s a plugin?
lt_LT: Kas yra įskiepis?

en: What’s a pre-built website?
lt_LT: Kas yra iš anksto sukurta svetainė?

en: What’s a theme?
lt_LT: Kas yra tema?

en: Where is your store located?
lt_LT: Kur yra tavo parduotuvė?

en: WordPress tutorials
lt_LT: WordPress pamokos

en: Yes, skip step
lt_LT: Taip, praleisti žingsnį

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
lt_LT: Naudoji <b>%s</b> PHP versiją.

en: You can also set up a shipping method without installing additional plugins.
lt_LT: Gali nustatyti pristatymo būdą neįdiegęs papildomų įskiepių.

en: You can connect a domain to Hostinger by changing the nameservers. Different domain providers are have unique procedures for changing nameservers. Here are Hostinger's nameservers:
lt_LT: Domeną prijungti prie Hostinger gali pakeisdamas vardų serverius. Skirtingi domenų teikėjai turi unikalias vardų serverių keitimo procedūras. Čia pateikiami Hostinger vardų serveriai:

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
lt_LT: Visą įrašą gali peržiūrėti redaktoriuje. Rask aprašymo dalį ir pakeisk ją pagal savo pageidavimus.

en: You need to purchase a domain for your website before the preview domain becomes inaccessible. Find a desired website name using a <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domain name searcher.</a >
lt_LT: Turi įsigyti svetainės domeną, iki kol peržiūros domenas taps neprieinamas. Ieškok norimo svetainės pavadinimo naudodamas <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domeno vardo paieškos įrankiu.</a >

en: You'll love these great deals that were handpicked just for you.
lt_LT: Tau patiks šie, specialiai tau atrinkti, puikūs pasiūlymai.

en: You're done setting up your online store!
lt_LT: Sukūrei savo e. parduotuvę!

en: Your business email
lt_LT: Tavo verslo el. paštas

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates or use AI.
lt_LT: Naujoji svetainė pakeis dabartinę. Rinkis iš 140+ profesionalių šablonų arba naudok DI.

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates.
lt_LT: Naujoji svetainė pakeis dabartinę. Rinkis iš 140+ profesionalių šablonų.

en: Your new site will replace the current one. Use the same description or change it.
lt_LT: Naujoji svetainė pakeis dabartinę. Naudok tą patį aprašymą arba jį pakeisk.

en: Your progress
lt_LT: Tavo pažanga

en: Your store name
lt_LT: Tavo parduotuvės pavadinimas

en: Your website failed to build. Please try again.
lt_LT: Nepavyko sukurti tavo svetainės. Bandyk dar kartą.

en: Your website is already published and can be accessed using Hostinger free temporary subdomain right now. Here is the current URL of your website:
lt_LT: Tavo svetainė jau paskelbta. Šiuo metu ją galima pasiekti suvedus Hostinger nemokamą laikiną subdomeną. Čia pateikiamas dabartinis tavo svetainės URL:

en: Your website is ready
lt_LT: Tavo svetainė paruošta

en: conflicts with
lt_LT: konfliktuoja su

en: hPanel - Billing
lt_LT: hPanel – Atsiskaitymai

en: hPanel - Home
lt_LT: hPanel – Pagrindinis

en: hPanel - Websites
lt_LT: hPanel – Interneto svetainės

en: https://hostinger.com
lt_LT: https://hostinger.com/lt

en: https://www.hostinger.com
lt_LT: https://www.hostinger.com/lt

en: in terms of functionality.
lt_LT: funkcionalumo požiūriu.

en: 👋 Welcome to WordPress
lt_LT: 👋 Sveikiname prisijungus prie WordPress!
